HAKKIMIZDA

DMS Elektronik Bilgisayar Dış Ticaret Ltd.Şti., kurulduğu 2001 yılından beri çalışmalarına aralıksız devam eden, Kadıköy'ün  en eski ve en iyi bilinen şirketlerinden biridir. 

Kaydedilebilir boş disklerin Türkiye'ye ithalatını, paketlemesini ve satışını yapmaktadır. Bu sektörde Türkiye'nin ilklerini gerçekleştiren firma olan DMS, ilk DVD, ilk duplicator (çoğaltım sistemi), ilk disket ve ilk Blu-ray diskin ithalatını yapmıştır. Daha önce Princo, Maxmax, Intenso, Aska, Larion gibi markaların Türkiye temsilciliğini yapan firma, daha sonra kendi markasını yaratmaya karar vererek, sattığı tüm ürünlerde kendi tescilli markası olan DMS'yi kullanmıştır. Satmakta olduğu tüm CD/DVD/Blu-ray disklerin yanında, disketleri ve CD/DVD/Blu-ray kutularını da aynı markayla satmaktadır. Standart kutuların yanında, başka yerde satılmayan onlarca çeşit kutuyu da stoklarında bulundurmakta ve satmaktadır.

Dünyanın en kaliteli optik disklerinin üretimini yapan, üretiminin tamamını Japonya'da yapan Taiyo Yuden firması ile başlayan işbirliği, JVC'nin firmayı satın almasıyla devam etmiştir. DMS, yıllarca JVC markalı optik medya ürünlerinin dağıtımını Türkiye'de yapan tek firmadır. Çok yüksek standartlarda üretilen ürünler, özellikle arşiv amaçlı kullanılmaktadır. Üzerine inkjet veya thermal yazıcılarla baskı yapılabilir  (printable) JVC diskler, konusunda dünyada standart kabul edilir.

Bilinen büyük marketlerin neredeyse tamamında ürünlerini satmış olan DMS, bunun yanında online satış sitelerinin de ana tedarikçilerindendir.

18 yıldır, Türkiye'nin en fazla satan yerli markasını yaratmayı başaran firma, 2007 yılında www.cd.com.tr ile online satışa başlamıştır.  Bu siteden, 7/24 ürünleri ve fiyatlarını inceleyip sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz, kargo ile adresinize gönderilir.

CD/DVD/Blu-ray/USB Flash Bellek Baskı, çoğaltma ve paketlemesi konusunda burada bilgi alıp, sipariş verebilirsiniz. www.cduretim.com adresinden CD baskı ile ilgili deha detaylı bilgilere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.  Bu konuda, Türkiye'nin en büyük tesisine sahip olan DMS, hem üst baskıyı, hem çoğaltımı, hem dijital baskıyı ve hem de paketlemeyi kendi bünyesinde yapan tek firmadır.

DMS Elektronik Bilgisayar Dış Ticaret Ltd.Şti.
Yenisahra Mahallesi, İnönü Caddesi No:9/4,
Ataşehir, İstanbul
Tel:0216-5452626
Kadıköy V.D.  No:3020247575

İletişim bölümünde yer alan telefon numaraları, mail adresleri, whatsapp numarasının yanında,  sosyal medya hesaplarından da ulaşabilir, mesajlarınız- sorularınız- şikayetleriniz- önerilerinizi iletebilirsiniz. 

facebook.com/cduretim
instagram.com/cduretim
twitter.com/cduretim