Arama
Flitreler
Kapat

DVD BASKI

DMS, 2004 yılından beri kendi tesislerinde her türlü CD, DVD, Blu-ray diskler, mini CD, mini DVD ve kartvizit CD üzerine serigraf veya dijital baskı yapmaktadır. Bu konuda Türkiye'nin en tecrübeli kadrosuna sahip olan DMS, siparişinizin her aşamasında sizin yanınızdadır. Gerekirse tasarım desteği verilmekte, disklerin üzerine baskı yapıldıktan sonra, içine veri kaydı (çoğaltma) işlemini ücretsiz olarak yapmaktadır.

Kendi baskı tesisinde, kendi ithal etmekte olduğu, milyonlarca defa denenmiş ürünlerin üzerine baskı yapan DMS, talep edilmesi durumunda disklerin paketlemesi için gerekli dijital baskıları da kendi bünyesinde yapmaktadır. Türkiye'de tüm bu işleri kendi bünyesinde yapan tek ve en büyük baskı tesisidir.

Siz sadece CD/DVD/Blu-ray üzerine basılmasını istediğiniz çalışmayı doğru formatta DMS'ye göndermelisiniz. İçine kayıt yapılmasını istiyorsanız, Master olarak kullanılacak diski de göndermelisiniz. Paketleme konusunda, aşağıda belirtilenlerin dışında bir kutu / zarf istiyorsanız, onu bize bildirmeniz yeterli olacaktır. 

Siparişleriniz en geç 48 saat içerisinde hazır olmaktadır. Dilerseniz kendiniz teslim alabilirsiniz, dilerseniz Aras Kargo ile Türkiye'nin her noktasına ücretsiz olarak gönderilmektedir.İster 10 adet, ister 10,000 adet lazım olsun, DMS aynı titizlikle siparişinizi hazırlayacaktır. 

0216-4491558,  0507-1511079 (cep & whatsapp), 0533-9548570 numaralı telefonlardan DMS'ye ulaşabilir, www.cduretim.com sitesinde günceel kampanyaları ve fiyatları görebilirsiniz. Internet'e özel süreli kampanyaları kaçırmak istemiyorsanız, sosyal medyada da DMS'yi takip edin:

facebook.com/cduretim     instagram.com/cduretim 

 

Görüntüleme biçimi
Sırala
Görüntüle sayfa başına
banner
banner