Arama
Flitreler
Kapat

BİZ KİMİZ?


DMS Elektronik Bilgisayar Dış Ticaret Ltd.Şti. 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur.
 

Kurulduğu günden beri  kaydedilebilir boş medya konusunda faaliyet göstermektedir. Stoklarından aynı gün teslim ettiği 300'den fazla ürün çeşidiyle sektrörün lider firmasıdır. 17 sene boyunca Kadıköy'de aynı adreste hizmet veren DMS,  faaliyetine Yenisahra/Ataşehir'deki binasında devam etmektedir.

2004 yılında açtığı Serigraf Baskı Tesisi ile her türlü CD,DVD ve Blu-ray disklerin üzerine serigraf baskı yapmaktadır. Baskısı yapılan disklerin içine, talep olması durumunda veri kaydedilmekte ve paketlenerek teslim edilmektedir. Günde 200,000 adet CD/DVD baskı imkanıyla, Türkiye'deki en yüksek kapasiteli tesistir.  48 saat içinde siparişlerin büyük bölümü teslim edilmektedir.

DMS mağazası ve cd.com.tr online satış sitesi, boş disklerin yanında, her türlü CD/DVD/Blu-ray kutusu, zarflar, tray, jelatin, cakebox ve DVD raflarının tamamını bir arada bulabileceğiniz tek adrestir. 

CD/DVD/Blu-ray/ USB Flash Bellek çoğaltım sistemlerinin de ithalatını, kurulumunu, satışını yapmakta ve servisini vermektedir.

2012 yılında açtığı Dijital Baskı Merkezi ile, paketleme malzemelerinin (etiket,insert, zarf, kartonet vb) baskısını kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır.  CD/DVD/Blu-ray baskısı ve paketleme işlerin tamamını tek bir çatı altında yapabilen tek firma olan DMS, milyonarca defa denenmiş diskleri, %100 garantili olarak satmaktadır.

Miktarlı siparişlerinizde, her zaman en uygun fiyat verilmektedir. Lütfen siparişten önce telefonla veya e-mail ile ulaşarak, özel fiyat isteyiniz.

Boş veya kayıtlı CD / DVD / Blu-ray / Mini CD / Mini DVD / Kartvizit CD, kutuları, zarfları,  aksesuarları ve çoğaltım sistemleri için tek doğru adres!  

 

 

banner