Ridata 50GB Blu-ray, 4x, 10'lu Paket (11 DMS 715 CS)

Marka : Ridata
Fiyat : ₺177,00  + KDV
KDV Dahil : ₺208,86
* ₺208,86 'den başlayan taksitlerle

 

 50GB kapasiteli Blu-ray diskler şimdi 15'li kutuda. 

blu-ray-3d

Blu-ray 3D teknoloji
Yüksek kapasite gereksinimlerinden dolayı 3D destekli filmler 25 GB medyalara sığmazlar. Bu nedenle bu tür filmlerin kalite kaybı yaşamadan kopyalabilmesi için 50 GB medyalara ihtiyaç vardır.

printable-blu-ray

Printable özelliği
İncelemekte olduğunuz bu ürün Inkjet printable yüzey özelliğine sahiptir. Epson, Canon, Rimage, Primera markalarının uygun yazıcı modelleri bu diskler üzerine her türlü görseli basmak mümkündür.
Sticker yapıştırılan disklerin zamanla ısıdan dolayı kabarması, yazıcıya hasar vermesi, hızlı deforme olması printable ürünleri tercih nedeni yapmaktadır.

blu-ray-format

Çok amaçlı kullanım

Bu ürün data, müzik ve film kaydı için uygundur. Yazım hızı 6x tir.
Bu diske data formatında 50 GB (pratikte 47732 MB), müzik (mp3) formatında ortalama 16.000 adet şarkıyı, Blu-ray film formatında standart kalitede 120 dakikalık vide kaydı yapılabilir.

printable-blu-ray

Not : Kullanıcılar arasında yazılışı veya telaffuzu blue ray, blu ray, blu ray dvd, cd blu ray, blue ray disc, blu ray cd fiyatı şeklinde olsa da doğru yazımı Blu-ray dir ve DVD veya CD çeşidi olmayıp teknoloji ve veri saklama kapasitesi çok daha yüksek olan özellikle HD film saklama için üretimiştir.
50 GB medyalar çift taraflı değil tek taraflıdır.

Bilgi :
Hem 25 hem de 50 GB medyalar okunabilmek için Blu-ray disk okuyucuya yazlabilmek içinse Blu-ray yazıcıya ihtiyaç duyarlar. Blu-ray diskler CD/DVD yazıcılar veya okuyucular tarafından yazılamazlar ve okunamazlar.
Ürün Arama