Serigrafi Baskılı CD-R, 1.000 adet (CDBASKI1000)

Marka : DMS
Fiyat : ₺1.197,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.412,46
₺1.412,46 'den başlayan taksitlerle

 

              

CD Baskı
1999 yılından beri kaydedilebilir optik medya konusunda faaliyet gösteren, konusunda Avrupa'nın sayılı firmalarından biri olan DMS, 2004 yılından beri kendi tesislerinde her türlü CD/DVD/Blu-ray üzerine baskı yapmaktadır.

1000 adet altındaki siparişler sticker (etiket) baskılı olarak yapılmaktadır. Kalıp maliyetleri ve iş başı sabit masraflar nedeniyle, 1000 adet altında siparişlerden bile 1000 adet ücreti talep edilecektir.

1000 adet ve üzerindeki siparişlerinizi serigraf baskılı olarak ürünleri göndermekteyiz. Çok acil ihtiyaç duymanız ve talep etmeniz durumunda sticker (etiket) baskısı da yapılabilir.

5000 adet üzeri siparişlere, talebinize göre serigraf veya offset baskı yapılabilmektedir. 

Hastaneler, görüntüleme merkezleri, projelerini / ürünlerini tanıtmak isteyen şirketler, okullar, kütüphaneler, kamu kurumları kendi logolarının basılı olduğu diskleri kullanmayı tercih ediyorlar.  

Hastaneler için,  inkjet printable CD veya DVD üzerine de baskı yapabilmekteyiz. Hastanelerin logoları, fotoğraflarını, adreslerini vs. diskin üzerine CMYK olarak basıyoruz, hasta adı/dosya adı/ tetkik tarihi gibi bilgilerin yazılabileceği , inkjet printable zeminli özel bir alanı boş olarak bırakıyoruz, hastaneler bu alana özel printer cihazları ile, çok düşük baskı maliyeti ile sadece birkaç satır yazı basmakta ve en şık şekilde diski hastalara teslim etmekteler.

 

 

Standard CD'nin dışında, üzerine baskı yapabildiğimiz diğer diskler:

DVD-R  / DVD+R / Blu-ray / DVD+R DL / Mini CD / Mini DVD / Kartvizit CD / BD-R DL

Üst baskısı yapılan disklerin içine, talep olması durumunda veri kaydı (çoğaltma - duplication) yapılmakta, paketlenip kargoya verilmektedir. Türkiye genelinde binlerce müşterinin siparişi titizlikle hazırlanmaktadır. DMS'nin en güçlü olduğu bir başka  alan da, paketleme malzemesi olan CD/DVD kutuları, zarfları ve diğer paketleme malzemeleridir. Dilerseniz bu malzemeleri bizden satın alabilir, paketlemeyi kendiniz yaptırabilirsiniz, dilerseniz biz disklerin üst baskısını ve çoğaltımını yaptıktan sonra, kutunun kapağına veya içine koymak isteyebileceğiniz kağıtların baskısını da kendi tesisimizde yapıp, paketleyip kargoya verebilmekteyiz.

 Tüm CD/DVD baskı, çoğaltma süreçleri ile paketleme opsiyonlarını öğrenmek için, bize telefon / e-mail / whatsapp yoluyla ulaşabilirsiniz

 

DMS Elektronik Bilgisayar Dış Ticaret Ltd.Şti. 

Tel:0216-4491558 

Cep / Whatsapp: 0507-1511079

cdbaski@gmail.com 

facebook.com/cduretim
instagram.com/cduretim
Ürün Arama