Arama
Flitreler
Kapat

Baskılı USB Bellek

USB Flash Bellek, şirketlerin son yıllarda yoğun olarak kullanmakta olduğu promosyon ürünlerinden biridir. İçine yazılacak olan bilgileri, fotoğrafları, müzikleri, videoları dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz, dilerseniz kişiye özel olarak içerik hazırlatabilirsiniz. Müşterilerinize, çoğu işine yaramayacak yüzlerce sayfalık katalog vermek yerine, üzerinde firmanızın logosunun basılı olduğu USB Flash Bellek içerisinde,  ilgilendiği ürün, dilediğiniz kadar fotoğraf, veya üretim sürecini gösteren video kaydını  verebilirsiniz. Dilerseniz website'nize link vererek, internete bağlı bilgisayar üzerinden doğrudan sitenize bağlanmasını sağlayabilirsiniz.  

DMS olarak, 10 yılı aşkın bir süredir, her türlü USB Flash Bellek üzerine serigraf, lazer veya UV baskı yapıyoruz, dilerseniz içine data kaydı yapıyoruz ve kısa zamanda teslim ediyoruz.

Piyasada yaygın olarak 8GB ile 64GB arası kapasitede USB bellekler kullanılmaktadır. Okuma-yazma hızlarına göre de USB 1.1, 2.0 ve 3.0 versiyonları mevcuttur. Promosyon olarak kullanılan belleklerin büyük çoğunluğu, 8GB kapasiteli olan USB2.0 modelidir.

Size özel baskılı ve isterseniz çoğaltımlı USB Flash Bellekleri, özel olarak paketleyip verebiliriz. İstediğiniz miktara, bütçenize ve zamana bağlı olarak bunun tamamını veya bir kısmını yurtdışında fabrikada yaptırıp ithal edebiliriz, veya burada yapabiliriz.  

Bunun yanında, elinizdeki USB Belleklerin içerisine, bize göndereceğiniz bilgileri (data) kendi tesisimizde özel çoğaltım cihazlarıyla kısa zamanda kaydetmekteyiz (çoğaltma yapmaktayız.  Aşağıda, 1GB veri baz alınarak hazırlanmış bazı fiyatları görebilirsiniz. Kaydetmek istediğiniz veri kapasitesi belli olduğunda, 0216-4491558 numaralı telefondan bize ulaşarak, net fiyat alabilirsiniz.

Bazı projelerde, USB Flash Belleğin tamamına veya bir kısmına, silinemez veri kaydı istenmektedir. USB belleğin bir kısmına kendi bilgilerinizi kaydettikten sonra, kalan kapasitenin müşteri tarafından kullanılabilir olması da mümkündür. Video ve müzik dosyalarınızın kopya korumalı (copy-protection) kaydı da mümkündür.  Bu işlem, yurtdışında yapılabilmektedir. Net fiyat verebilmemiz için, tüm detayları bize iletmeniz gerekiyor. 

Referans olması açısından, sık satmakta olduğumuz birkaç model USB Flash Bellek için, belirli miktarların fiyatını aşağıda yazıyoruz. Yaptırmak istediğiniz ürün hakkında, neyi nasıl yapabileceğimizi öğrenmek için, mesai saatlerinde 0216-4491558 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz, veya info@cd.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. 

Görüntüleme biçimi
Sırala
Görüntüle sayfa başına
banner

olarak filtrelemek:

Tümünü temizle
Min.: 3,271.00 TL Maks.: 6,767.00 TL
₺3271 ₺6767
banner